- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 23152B, Digital media player, Passive holder, Indoor, Black
| Mobile device type | Digital media player |
| Proper use | Indoor |
| Product color | Black |
| Type | Passive holder |
| Material | Metal |
| Device mount type | Screw mount |
| Minimum device depth | 1.26" (3.2 cm) |
| Maximum device depth | 1.81" (4.6 cm) |
| Built-in charger | No |
| Width | 5.31" (135 mm) |
| Depth | 5.91" (150 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 5.31 x 5.91 x 1.18" (135 x 150 x 30 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 12 oz (340 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 43E2F377
Brand: DeLOCK
Reference: 9F34D462
Brand: StarTech.com
Reference: 2C93F661
Brand: InLine
Reference: F460F6CF
Brand: Digitus
Reference: 4FC5EC7A
Brand: Fellowes
Reference: EE740F99
Brand: InLine
Reference: 5863BEEF
Brand: Digitus
Reference: E6CB874C
Brand: StarTech.com
Reference: 344B0B85
Brand: InLine
Reference: BE314217
Brand: DeLOCK
Reference: FF7976A0
Brand: InLine
Reference: AB8AD4CF
Brand: Quantum
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AB8227C2
Brand: InLine
Reference: 320B23A1CA
Brand: Equip
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4DD4EFE1
Brand: InLine
Reference: 29FDB9F8
Brand: InLine
InLine 23152B, Digital media player, Passive holder, Indoor, Black
check_circle
check_circle