- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33376A, Aluminum, Silver, 2.36" (6 cm), 2.36" (60 mm), 2.36" (60 mm), 0.282 oz (8 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Silver |
| Fan diameter | 2.36" (6 cm) |
| Width | 2.36" (60 mm) |
| Height | 2.36" (60 mm) |
| Weight | 0.282 oz (8 g) |
| Package width | 3.35" (85 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 0.669" (17 mm) |
| Package volume | 200 cm³ |
| Package weight | 0.635 oz (18 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A6DD5BA7
Brand: InLine
Reference: E642A1A8
Brand: InLine
Reference: AF06FBCD
Brand: Zebra
Reference: DFE7AB04
Brand: InLine
Reference: 917D860B
Brand: DeLOCK
Reference: DDBD2824
Brand: Cooler Master
Reference: 901D0E4E
Brand: Digitus
Reference: 0B4B6AB8
Brand: HP
Reference: 06CC97B8
Brand: Poly
Reference: 49AF0BFD
Brand: StarTech.com
Reference: 4ACF7CC6
Brand: Digitus
Reference: 3833A326
Brand: InLine
Reference: 94133238
Brand: Digitus
Reference: 1E6AF334
Brand: InLine
Reference: 44DA0D52
Brand: DeLOCK
Reference: CC4F2259
Brand: StarTech.com
InLine 33376A, Aluminum, Silver, 2.36" (6 cm), 2.36" (60 mm), 2.36" (60 mm), 0.282 oz (8 g)
check_circle
check_circle