- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 51127D, PCI Express, Taiwan, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
| Host interface | PCI Express |
| Internal | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Compliance certificates | CE, TÜV mark |
| Width | 5.12" (130 mm) |
| Depth | 2.72" (69 mm) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Manual | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Networking standards | IEEE 1588, IEEE 802.1as, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Interface | Ethernet |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A83DF7FD
Brand: InLine
Reference: 965AA3AE
Brand: APC
Reference: B6CA7548
Brand: InLine
Reference: DB151281
Brand: InLine
Reference: D22B349D
Brand: InLine
Reference: E8AAB6AB
Brand: InLine
Reference: 3DBB5F41
Brand: StarTech.com
Reference: 81C0B670
Brand: Digitus
Reference: 778539EE
Brand: InLine
Reference: CC0A7654
Brand: Asus
Reference: 6F742159
Brand: InLine
Reference: A657C43F
Brand: InLine
Reference: 370AC759
Brand: InLine
Reference: 15C517CF
Brand: Quantum
Reference: 564893BB
Brand: Zebra
Reference: 6ADCC027
Brand: StarTech.com
InLine 51127D, PCI Express, Taiwan, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
check_circle
check_circle