- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 43119, LCD, 0 - 50 °C, 1.77" (45 mm), 4.72" (120 mm), 7.09" (180 mm), 6.56 oz (186 g)
| Display | LCD |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 7.09" (180 mm) |
| Weight | 6.56 oz (186 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 9.65" (245 mm) |
| Package height | 2.56" (65 mm) |
| Package weight | 13.7 oz (388 g) |
| Package volume | 2200 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1D2FA06D
Brand: InLine
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9D319393
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 364F9213
Brand: Lenovo
Reference: AFDE7147
Brand: InLine
Reference: BDDEF5A899
Brand: Club3d
Reference: 82002C6D
Brand: Jabra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2D153738
Brand: StarTech.com
Reference: A82BDEF9
Brand: InLine
Reference: BA78E9DD
Brand: StarTech.com
Reference: 8398A5D8
Brand: InLine
Reference: A9153347
Brand: DeLOCK
Reference: BFDC54CB
Brand: StarTech.com
Reference: C4D26820
Brand: Thermaltake
Reference: A8075080
Brand: InLine
Reference: DAC1A9F3
Brand: InLine
Reference: ED0AB7AC
Brand: Digitus
InLine 43119, LCD, 0 - 50 °C, 1.77" (45 mm), 4.72" (120 mm), 7.09" (180 mm), 6.56 oz (186 g)
check_circle
check_circle