- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33955K, Heatsink/Radiator, Silver
| Suitable location | Solid-state drive |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Compatible processor series | Not supported |
| Product color | Silver |
| Width | 0.866" (22 mm) |
| Depth | 2.64" (67 mm) |
| Height | 0.236" (6 mm) |
| Weight | 0.529 oz (15 g) |
| Package width | 2.56" (65 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 0.917 oz (26 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.866 x 2.64 x 0.236" (22 x 67 x 6 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5FD1EA66
Brand: InLine
Reference: 7E2D35CC
Brand: DeLOCK
Reference: A40D2C5B
Brand: Brennenstuhl
Reference: EBBF47BE
Brand: ARCTIC
Reference: 4C04802A
Brand: InLine
Reference: EFCEBA55
Brand: InLine
Reference: FC032380
Brand: InLine
Reference: B119C713
Brand: InLine
Reference: 159C45D7
Brand: Lexmark
Reference: 2C125792
Brand: InLine
Reference: 5A2CEAD8
Brand: InLine
Reference: CB74A4AC
Brand: InLine
Reference: 28206894
Brand: InLine
Reference: 33BB99A1
Brand: Digitus
Reference: 330841B4
Brand: HPE
Reference: C31E3497
Brand: StarTech.com
InLine 33955K, Heatsink/Radiator, Silver
check_circle
check_circle