- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 64103B, 7.87" (0.2 m), USB Type-C, DVI-D, Male, Female, Gold
| Cable length | 7.87" (0.2 m) |
| Connector 1 | USB Type-C |
| Connector 2 | DVI-D |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector contacts plating | Gold |
| HDCP | Yes |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported video modes | 1080p |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| 3D | Yes |
| Product color | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Weight | 1.16 oz (33 g) |
| Width | 1.61" (41 mm) |
| Depth | 7.87" (200 mm) |
| Height | 0.551" (14 mm) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.61 x 7.87 x 0.551" (41 x 200 x 14 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2AD58EEB
Brand: InLine
Reference: 8AB841391D
Brand: i-tec
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E8AAB6AB
Brand: InLine
Reference: 39D6C28D
Brand: StarTech.com
Reference: A534534D
Brand: Belkin
Reference: 87437244
Brand: DeLOCK
Reference: 96262135
Brand: Dicota
Reference: 09964AF3
Brand: StarTech.com
Reference: A7D5A6B4
Brand: InLine
Reference: B52E5C7F
Brand: InLine
Reference: 6F2CF0F5
Brand: InLine
Reference: 66ACBAA1
Brand: DeLOCK
Reference: 0B79138D
Brand: Digitus
Reference: C1AEADEA
Brand: Brennenstuhl
Reference: 3FCE06F2
Brand: InLine
Reference: FA1A05E3
Brand: StarTech.com
InLine 64103B, 7.87" (0.2 m), USB Type-C, DVI-D, Male, Female, Gold
check_circle
check_circle