- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 64101B, 7.87" (0.2 m), USB Type-C, HDMI, Male, Female, Gold
| Cable length | 7.87" (0.2 m) |
| Connector 1 | USB Type-C |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector contacts plating | Gold |
| HDCP | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| 3D | Yes |
| Product color | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Weight | 0.988 oz (28 g) |
| Width | 1.65" (42 mm) |
| Depth | 7.87" (200 mm) |
| Height | 0.591" (15 mm) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 2.36 oz (67 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.65 x 7.87 x 0.591" (42 x 200 x 15 mm) |
| Cable color | Black |
| Connection to PC | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 157DA4EC
Brand: DeLOCK
Reference: 333E28A6
Brand: StarTech.com
Reference: 855330D9
Brand: InLine
Reference: BE66C1FC
Brand: Rittal
Reference: 06439AEE
Brand: ASSMANN Electronic
Reference: 8F0CC70C
Brand: InLine
Reference: 6F4532DA
Brand: StarTech.com
Reference: F01BBEE7
Brand: HP
Reference: F48F8AE5
Brand: StarTech.com
Reference: B2FD49DA
Brand: HPE
Reference: A0147219
Brand: Kensington
Reference: DA6B2FDD
Brand: Microsoft
Reference: 7B260FF4
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7102069E
Brand: DeLOCK
Reference: 03E2F8AC
Brand: Anker
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 68A47A62
Brand: Jabra
InLine 64101B, 7.87" (0.2 m), USB Type-C, HDMI, Male, Female, Gold
check_circle
check_circle