- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 64101S, 7.87" (0.2 m), USB Type-C, HDMI, Male, Female, Gold
| Cable length | 7.87" (0.2 m) |
| Connector 1 | USB Type-C |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector contacts plating | Gold |
| HDMI version | 1.4 |
| HDCP | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| 3D | Yes |
| Product color | Silver |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Weight | 0.988 oz (28 g) |
| Width | 1.61" (41 mm) |
| Depth | 7.87" (200 mm) |
| Height | 0.551" (14 mm) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 2.36 oz (67 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.61 x 7.87 x 0.551" (41 x 200 x 14 mm) |
| Cable color | Silver |
| Connection to PC | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 299689D7
Brand: InLine
Reference: CC1C3888
Brand: InLine
Reference: 46504364
Brand: StarTech.com
Reference: 122E9AD7
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C66B0FDA
Brand: InLine
Reference: 72457C10
Brand: InLine
Reference: 0DE602D2
Brand: InLine
Reference: 70C8EFCB
Brand: InLine
Reference: F9F9B3DC
Brand: InLine
Reference: C72911A4
Brand: Dell
Reference: B175A9F8
Brand: Digitus
Reference: 8B48FB6F
Brand: StarTech.com
Reference: 004F30D2A9
Brand: Equip
Reference: 5C23D4B8
Brand: Digitus
Reference: 09345BD3
Brand: InLine
Reference: 4706B9BCA3
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 64101S, 7.87" (0.2 m), USB Type-C, HDMI, Male, Female, Gold
check_circle
check_circle