- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Product color | Blue |
| Material | Acrylic |
| Compatibility | 70/80/90mm |
| Dimensions (WxDxH) | 4.72 x 4.72 x 0.984" (120 x 120 x 25 mm) |
| Weight | 2.65 oz (75 g) |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 0.984" (25 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.1" (155 mm) |
| Package depth | 8.07" (205 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 5.29 oz (150 g) |
| Package volume | 1000 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E74A223B
Brand: DeLOCK
Reference: 4C5883A8
Brand: StarTech.com
Reference: D3C60C60
Brand: InLine
Reference: 4F6729AC
Brand: Digitus
Reference: FA4E4E88
Brand: DeLOCK
Reference: 23DBFBB4
Brand: ASSMANN Electronic
Reference: F248B6B8
Brand: InLine
Reference: B5AAFFE7
Brand: InLine
Reference: DAE38E24
Brand: Digitus
Reference: 48A028E1
Brand: StarTech.com
Reference: 451C9989
Brand: StarTech.com
Reference: 2159F6F3
Brand: StarTech.com
Reference: EA1A821F
Brand: StarTech.com
Reference: 147EC922
Brand: StarTech.com
Reference: 9D96AEA2
Brand: StarTech.com
Reference: CF25ABE5
Brand: LogiLink
InLine 4043718089109, Acrylic, Blue
check_circle
check_circle