- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33372S, Fan guard, Aluminum, Black, 5.51" (14 cm), 5.51" (140 mm), 5.51" (140 mm)
| Type | Fan guard |
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 5.51" (14 cm) |
| Easy to use | Yes |
| Width | 5.51" (140 mm) |
| Depth | 5.51" (140 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Weight | 1.13 oz (32 g) |
| Package width | 5.59" (142 mm) |
| Package depth | 6.5" (165 mm) |
| Package height | 0.63" (16 mm) |
| Package volume | 800 cm³ |
| Package weight | 1.98 oz (56 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: DB1C72AD
Brand: InLine
Reference: A18414E1
Brand: StarTech.com
Reference: 969DDC8D
Brand: Digitus
Reference: CF7DB6D7
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 85C068A6
Brand: Digitus
Reference: 37481FA9
Brand: Dicota
Reference: BCC5807F
Brand: InLine
Reference: BDF7AA71
Brand: InLine
Reference: 80490185
Brand: DeLOCK
Reference: 8C6F7394
Brand: Digitus
Reference: 6A2B2D81
Brand: InLine
Reference: 902B33D3
Brand: Anker
Reference: 3D9E3D7A
Brand: InLine
Reference: 6A50825A
Brand: InLine
Reference: 8935AFE3
Brand: Digitus
Reference: E2D16BCE
Brand: Digitus
InLine 33372S, Fan guard, Aluminum, Black, 5.51" (14 cm), 5.51" (140 mm), 5.51" (140 mm)
check_circle
check_circle