- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33372X, Aluminum, Black, 5.51" (14 cm), 5.51" (140 mm), 5.51" (140 mm), 0.157" (4 mm)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 5.51" (14 cm) |
| Width | 5.51" (140 mm) |
| Depth | 5.51" (140 mm) |
| Height | 0.157" (4 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 5.51 x 5.51 x 0.157" (140 x 140 x 4 mm) |
| Weight | 1.59 oz (45 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 0.591" (15 mm) |
| Package volume | 700 cm³ |
| Package weight | 2.12 oz (60 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EF3D1595
Brand: Brennenstuhl
Reference: 1F51D277
Brand: StarTech.com
Reference: A36A00B6
Brand: InLine
Reference: 747720DF
Brand: StarTech.com
Reference: 7A682F9A
Brand: Canon
Reference: EE573FB3
Brand: StarTech.com
Reference: 43689EAC
Brand: StarTech.com
Reference: FEB418C6
Brand: DeLOCK
Reference: 59EF7BC3
Brand: StarTech.com
Reference: 1625F523
Brand: Dicota
Reference: 30EDFD9B
Brand: Jabra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D2274279
Brand: HP
Reference: 8128E805
Brand: LogiLink
Reference: E5E98D3528
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 22599763
Brand: Asus
Reference: 54A2B7C4
Brand: LogiLink
InLine 33372X, Aluminum, Black, 5.51" (14 cm), 5.51" (140 mm), 5.51" (140 mm), 0.157" (4 mm)
check_circle
check_circle