- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33376S, Aluminum, Black, 2.36" (6 cm), 2.36" (60 mm), 2.36" (60 mm), 0.118" (3 mm)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 2.36" (6 cm) |
| Width | 2.36" (60 mm) |
| Depth | 2.36" (60 mm) |
| Height | 0.118" (3 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 2.36 x 2.36 x 0.118" (60 x 60 x 3 mm) |
| Weight | 0.247 oz (7 g) |
| Package width | 2.56" (65 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package volume | 200 cm³ |
| Package weight | 0.6 oz (17 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FED8A561
Brand: DeLOCK
Reference: 66987C6D
Brand: StarTech.com
Reference: 25A8CF55
Brand: InLine
Reference: 6E0F360C
Brand: Brother
Reference: C10F5EFC
Brand: DeLOCK
Reference: 7B2FBE08
Brand: DeLOCK
Reference: C51AC63E
Brand: InLine
Reference: D22DA98F
Brand: InLine
Reference: 43392CC0
Brand: StarTech.com
Reference: 8F5A094E
Brand: DeLOCK
Reference: D12FFE13
Brand: InLine
Reference: 7599E6CC
Brand: InLine
Reference: EC8DCA60
Brand: InLine
Reference: 8F133562
Brand: InLine
Reference: 90725342
Brand: Digitus
Reference: 8D6E9AA0
Brand: Digitus
InLine 33376S, Aluminum, Black, 2.36" (6 cm), 2.36" (60 mm), 2.36" (60 mm), 0.118" (3 mm)
check_circle
check_circle