- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33376X, Aluminum, Black, 2.36" (6 cm), 2.36" (60 mm), 2.36" (60 mm), 0.0787" (2 mm)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 2.36" (6 cm) |
| Width | 2.36" (60 mm) |
| Depth | 2.36" (60 mm) |
| Height | 0.0787" (2 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 2.36 x 2.36 x 0.0787" (60 x 60 x 2 mm) |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Package width | 23.8" (605 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package volume | 200 cm³ |
| Package weight | 0.67 oz (19 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 25079142
Brand: InLine
Reference: 30EDFD9B
Brand: Jabra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 95ADB30C
Brand: Belkin
Reference: B12B16A7
Brand: InLine
Reference: B46BCCBE
Brand: ASSMANN Electronic
Reference: A8209BD52F
Brand: Club3d
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0569A585
Brand: InLine
Reference: B17CE067
Brand: InLine
Reference: 8899D4DF
Brand: InLine
Reference: 239CEDF8
Brand: Belkin
Reference: D94AE3BA
Brand: TP-Link
Reference: 951F80A2
Brand: InLine
Reference: 3A5129A7
Brand: InLine
Reference: A07E4FE3
Brand: InLine
Reference: BAEF0B17
Brand: InLine
Reference: 43A0B240
Brand: InLine
InLine 33376X, Aluminum, Black, 2.36" (6 cm), 2.36" (60 mm), 2.36" (60 mm), 0.0787" (2 mm)
check_circle
check_circle