- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33378S, Aluminum, Black, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.459 oz (13 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 3.15" (8 cm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 3.15" (80 mm) |
| Weight | 0.459 oz (13 g) |
| Package width | 4.53" (115 mm) |
| Package depth | 6.14" (156 mm) |
| Package height | 0.945" (24 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 1.09 oz (31 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 79C348FE
Brand: Digitus
Reference: 99141F2AFB
Brand: ALOGIC
Reference: 8545BB99
Brand: DeLOCK
Reference: D6F5812D
Brand: DeLOCK
Reference: 9B3E68A3
Brand: StarTech.com
Reference: 3B86F98A57
Brand: Club3d
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C265996B
Brand: Digitus
Reference: E1CC5C59
Brand: HPE
Reference: 8E0D1AF0
Brand: InLine
Reference: A90E8903
Brand: InLine
Reference: 32971AF8
Brand: StarTech.com
Reference: 674BD70D
Brand: Digitus
Reference: B9EFE6A6
Brand: StarTech.com
Reference: AD7C661D
Brand: StarTech.com
Reference: 937B16B6
Brand: StarTech.com
Reference: 5C46F56D
Brand: Kyocera
InLine 33378S, Aluminum, Black, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.459 oz (13 g)
check_circle
check_circle