- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33378X, Aluminum, Black, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.394" (10 mm)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 3.15" (8 cm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 0.394" (10 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 3.15 x 3.15 x 0.394" (80 x 80 x 10 mm) |
| Weight | 0.67 oz (19 g) |
| Package width | 2.56" (65 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 1.13 oz (32 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A61F2189
Brand: Digitus
Reference: 73C3AD80
Brand: Epson
Reference: 3D991888
Brand: APC
Reference: FFBF3255
Brand: Zebra
Reference: 4683049C
Brand: StarTech.com
Reference: 545CDAEE
Brand: InLine
Reference: 7A4B87E2
Brand: Digitus
Reference: CAA4316B
Brand: Belkin
Reference: BC984391
Brand: InLine
Reference: 87E6452A
Brand: StarTech.com
Reference: 25B840A4
Brand: Brennenstuhl
Reference: 419EC1BD
Brand: InLine
Reference: 33620BC4
Brand: Digitus
Reference: F15051D9
Brand: Brennenstuhl
Reference: 96DF0C61
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EC60A558
Brand: StarTech.com
InLine 33378X, Aluminum, Black, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.394" (10 mm)
check_circle
check_circle