- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33370S, Aluminum, Black, 4.72" (12 cm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 0.776 oz (22 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 4.72" (12 cm) |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 0.776 oz (22 g) |
| Package width | 6.3" (160 mm) |
| Package depth | 8.07" (205 mm) |
| Package height | 0.827" (21 mm) |
| Package volume | 700 cm³ |
| Package weight | 1.9 oz (54 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: D37D0E90
Brand: InLine
Reference: 2411A3CE
Brand: InLine
Reference: 8EB1B233
Brand: Digitus
Reference: C339B6B3
Brand: InLine
Reference: D9FB2966
Brand: InLine
Reference: 83F71CA6
Brand: InLine
Reference: C7D727D1
Brand: InLine
Reference: 2D153738
Brand: StarTech.com
Reference: 0DB1F6DA
Brand: DeLOCK
Reference: FED5FF5D
Brand: InLine
Reference: 9605C12B
Brand: InLine
Reference: 7C2EF15C
Brand: Lenovo
Reference: 2B9E4EA1
Brand: InLine
Reference: 8949A862
Brand: Jabra
Reference: 3A254073
Brand: Rittal
Reference: 51E93A4A
Brand: Digitus
InLine 33370S, Aluminum, Black, 4.72" (12 cm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 0.776 oz (22 g)
check_circle
check_circle