- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33955G, Heatsink/Radiator, Blue, Purple
| Suitable location | Memory module |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Product color | Blue, Purple |
| Weight | 0.423 oz (12 g) |
| Package width | 3.35" (85 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package volume | 200 cm³ |
| Package weight | 0.882 oz (25 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.866 x 0.315 x 0.197" (22 x 8 x 5 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E8B569F7
Brand: DeLOCK
Reference: CDADF0CD
Brand: InLine
Reference: 26F22FD8
Brand: InLine
Reference: 57B141EA
Brand: StarTech.com
Reference: 250985DD
Brand: InLine
Reference: 36E4213DC8
Brand: Equip
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0DA4410E
Brand: Rittal
Reference: 8375BBAF
Brand: DeLOCK
Reference: 5FDCFA46
Brand: StarTech.com
Reference: 2411A3CE
Brand: InLine
Reference: 7860B26D55
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2369C8D1
Brand: Thermaltake
Reference: B072D569
Brand: StarTech.com
Reference: 9D76886A
Brand: Belkin
Reference: 83559538
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D08D1E74
Brand: InLine
InLine 33955G, Heatsink/Radiator, Blue, Purple
check_circle
check_circle