- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33370A, Stainless steel, 4.72" (12 cm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 0.776 oz (22 g)
| Product color | Stainless steel |
| Fan diameter | 4.72" (12 cm) |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 0.776 oz (22 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 0.709" (18 mm) |
| Package volume | 700 cm³ |
| Package weight | 1.62 oz (46 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2A95F9A6
Brand: Belkin
Reference: DB96BF9A
Brand: InLine
Reference: 8C870590
Brand: StarTech.com
Reference: DA4D5CF0
Brand: StarTech.com
Reference: 9E14341D
Brand: Belkin
Reference: 6A50825A
Brand: InLine
Reference: BB71121A
Brand: StarTech.com
Reference: 99FEC2F7
Brand: InLine
Reference: 747720DF
Brand: StarTech.com
Reference: 51A4DE9B
Brand: InLine
Reference: 528604F8
Brand: StarTech.com
Reference: F47A5FA4
Brand: Digitus
Reference: 6CE0D966
Brand: InLine
Reference: 3A34166F
Brand: InLine
Reference: 5092BD1C
Brand: InLine
Reference: CEFC8A1C
Brand: InLine
InLine 33370A, Stainless steel, 4.72" (12 cm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 0.776 oz (22 g)
check_circle
check_circle