- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33378A, Aluminum, Aluminum, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.494 oz (14 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Aluminum |
| Fan diameter | 3.15" (8 cm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 3.15" (80 mm) |
| Weight | 0.494 oz (14 g) |
| Package width | 4.53" (115 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 1.13 oz (32 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BF6A9000
Brand: InLine
Reference: 5A0B4E77
Brand: Digitus
Reference: 19C5EFCF
Brand: Rittal
Reference: 92C55714
Brand: Brennenstuhl
Reference: A927A8ED
Brand: Kensington
Reference: 8FD265B51A
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AD88EC9C
Brand: InLine
Reference: E353F167
Brand: StarTech.com
Reference: A05955EF4F
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A082626E
Brand: Brennenstuhl
Reference: 4B6C9172
Brand: InLine
Reference: B0C91F42
Brand: Lexmark
Reference: 5C8FD0B1
Brand: InLine
Reference: 2FDC5CCA
Brand: InLine
Reference: 90C9C942
Brand: Digitus
InLine 33378A, Aluminum, Aluminum, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.494 oz (14 g)
check_circle
check_circle