- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 65016E, 1920 x 1200 pixels, AV receiver, 11811" (300 m), Black
| Type | AV receiver |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Maximum transfer distance | 11811" (300 m) |
| LED indicators | Power |
| Supported video modes | 1080p |
| Product color | Black |
| Ethernet LAN | Yes |
| RJ-45 input ports | 1 |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| Video out | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Audio output | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Output current | 1 A |
| Dimensions (WxDxH) | 2.95 x 4.33 x 0.984" (75 x 110 x 25 mm) |
| Width | 2.95" (75 mm) |
| Depth | 4.33" (110 mm) |
| Height | 0.984" (25 mm) |
| Weight | 9.35 oz (265 g) |
| Package width | 7.09" (180 mm) |
| Package depth | 9.45" (240 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 14.6 oz (414 g) |
| Package volume | 1400 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 77552934
Brand: InLine
Reference: D81D63ED
Brand: DeLOCK
Reference: 09603B83
Brand: InLine
Reference: 344B0B85
Brand: InLine
Reference: 0C5767AF
Brand: StarTech.com
Reference: 5E4CC16B
Brand: StarTech.com
Reference: 86D36F25
Brand: DeLOCK
Reference: 6469FDD9
Brand: InLine
Reference: 7CD63FC9
Brand: InLine
Reference: 0C1EC154
Brand: Verbatim
Reference: E9748084
Brand: InLine
Reference: 24ED6E9B
Brand: InLine
Reference: B46971C3
Brand: Belkin
Reference: E757D142
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D0A7D5AE
Brand: InLine
Reference: F18B6680
Brand: DeLOCK
InLine 65016E, 1920 x 1200 pixels, AV receiver, 11811" (300 m), Black
check_circle
check_circle