- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 43210, Equipment cleansing air pressure cleaner, Hard-to-reach places, Multicolor, 11.2 oz (318 g), 2.64" (67 mm), 2.64" (67 mm)
| Product type | Equipment cleansing air pressure cleaner |
| Proper use | Hard-to-reach places |
| Product color | Multicolor |
| Weight | 11.2 oz (318 g) |
| Package width | 2.64" (67 mm) |
| Package depth | 2.64" (67 mm) |
| Package height | 7.28" (185 mm) |
| Package volume | 800 cm³ |
| Package weight | 11.2 oz (318 g) |
| Contents | 400 ml |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 876D4761
Brand: Digitus
Reference: CD2574E9
Brand: InLine
Reference: 6F06B7F7
Brand: DeLOCK
Reference: 8813CC3B
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6EDE911E
Brand: InLine
Reference: 1F97FAF7
Brand: DeLOCK
Reference: 6D299561
Brand: InLine
Reference: FFFD8AD5
Brand: StarTech.com
Reference: BBEB1CE4
Brand: Digitus
Reference: CB508F21
Brand: InLine
Reference: CDADF0CD
Brand: InLine
Reference: D1CBA31E
Brand: Digitus
Reference: B5B9D842
Brand: InLine
Reference: 3D5EE0DF
Brand: InLine
Reference: 42DB9471
Brand: InLine
InLine 43210, Equipment cleansing air pressure cleaner, Hard-to-reach places, Multicolor, 11.2 oz (318 g), 2.64" (67 mm), 2.64" (67 mm)
check_circle
check_circle