- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Kensington EQ238A169E, 23.8", 16:9, Monitor, Frameless display privacy filter, 2H, Anti-blue, Anti-reflective, Privacy
| Maximum screen size | 23.8" |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display diagonal (metric) | 23.8" (60.5 cm) |
| Display filter features | Anti-blue, Anti-reflective, Privacy |
| Display types supported | LCD |
| Hardness | 2H |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Scratch-resistant | Yes |
| Limits viewing angle | -30 - 30° |
| Screen format | Widescreen |
| Easy to apply | Yes |
| Durable screen protection | Yes |
| Blue light filter | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Package width | 13.8" (350 mm) |
| Package depth | 23.4" (595 mm) |
| Package height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 13.2 oz (373 g) |
| Special features | EQ |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) case width | 14.7" (373 mm) |
| Master (outer) case length | 24.3" (618 mm) |
| Master (outer) case height | 2.48" (63 mm) |
| Master (outer) case weight | 8.97 lbs (4.07 kg) |
| Quantity per master (outer) case | 10 pc(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B6763E07
Brand: Digitus
Reference: B1904AA8
Brand: InLine
Reference: C1B80AF0
Brand: InLine
Reference: 50CF1FE6
Brand: DeLOCK
Reference: BF45B615
Brand: DeLOCK
Reference: A2A81E8C
Brand: InLine
Reference: CBCE7B35
Brand: StarTech.com
Reference: 9C11D3C7
Brand: APC
Reference: B7553278
Brand: InLine
Reference: 0767ADC5
Brand: InLine
Reference: 6FADC70B29
Brand: Equip
Reference: 27752808
Brand: InLine
Reference: C5B548AA
Brand: InLine
Reference: A34A3B5F
Brand: InLine
Reference: 01467BF1
Brand: Digitus
Reference: 882FC870
Brand: Conceptronic
Kensington EQ238A169E, 23.8", 16:9, Monitor, Frameless display privacy filter, 2H, Anti-blue, Anti-reflective, Privacy
check_circle
check_circle