- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com DMSDPDP1, 2x DisplayPort, 3840 x 2160 pixels, Black, 4K Ultra HD, 7.99" (0.203 m), Nickel
| Video ports quantity | 2 |
| Video out | 2x DisplayPort |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Product color | Black |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Cable length | 7.99" (0.203 m) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Width | 1.61" (41 mm) |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Height | 0.591" (15 mm) |
| Weight | 2.79 oz (79 g) |
| Package width | 5.71" (145 mm) |
| Package depth | 11.4" (290 mm) |
| Package height | 0.669" (17 mm) |
| Package weight | 3.03 oz (86 g) |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Master (outer) case width | 13.5" (344 mm) |
| Master (outer) case length | 15.6" (395 mm) |
| Master (outer) case height | 10.6" (268 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 144 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 14FB785D
Brand: StarTech.com
Reference: 0008549B
Brand: DeLOCK
Reference: BEFA1898
Brand: InLine
Reference: B50494B1
Brand: InLine
Reference: 1900855F
Brand: InLine
Reference: 2F3892EA
Brand: StarTech.com
Reference: A2A81E8C
Brand: InLine
Reference: 4202D8CD
Brand: InLine
Reference: 380A0C16
Brand: HP
Reference: CC1C8F51
Brand: Asus
Reference: 06C142CD
Brand: DeLOCK
Reference: C104B0EE
Brand: InLine
Reference: 13B970C7
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E879BC00
Brand: DeLOCK
Reference: 8F8791F4
Brand: DeLOCK
Reference: 47EAD507
Brand: StarTech.com
StarTech.com DMSDPDP1, 2x DisplayPort, 3840 x 2160 pixels, Black, 4K Ultra HD, 7.99" (0.203 m), Nickel
check_circle
check_circle