- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Equip 128362, 78.7" (2 m), USB C, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, White
| USB version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | White |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Magnetically shielded | Yes |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor material | Copper |
| Number of shielding layers | 2 |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Plug and Play | Yes |
| Output voltage | 20 V |
| Output current (max) | 3 A |
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Cable diameter | 0.217" (5.5 mm) |
| Weight | 3.25 oz (92 g) |
| Package type | Bag |
| Package width | 10.8" (275 mm) |
| Package depth | 0.00236" (0.0600 mm) |
| Package height | 6.89" (175 mm) |
| Package weight | 3.51 oz (99.5 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Certification | RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Power consumption | 60 W |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 27408DC5
Brand: InLine
Reference: 7A682F9A
Brand: Canon
Reference: 11F9842F
Brand: InLine
Reference: F03A2BF9
Brand: InLine
Reference: B6763E07
Brand: Digitus
Reference: 6AD5E196
Brand: InLine
Reference: 900FAFFB
Brand: Digitus
Reference: AA70C6EF
Brand: DeLOCK
Reference: FE3231B4
Brand: Digitus
Reference: 9303808D
Brand: Dicota
Reference: B27AB664
Brand: StarTech.com
Reference: FA6C23E0
Brand: Xilence
Reference: 4CF49C45
Brand: InLine
Reference: B35802E7
Brand: DeLOCK
Reference: 5F310953
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FFA77531
Brand: InLine
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Equip 128362, 78.7" (2 m), USB C, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, White
check_circle
check_circle