- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
CLUB3D CAC-3031, 78.7" (2 m), USB C, USB C, USB 2.0, Pink
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Pink |
| Cable jacket material | Nylon |
| Output voltage | 48 V |
| Output current (max) | 5 A |
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Plastic packaging weight | 0.106 oz (3 g) |
| Paper/cardboard packaging weight | 0.459 oz (13 g) |
| Total plastic packaging weight | 0 oz (0 g) |
| Total paper/cardboard packaging weight | 0 oz (0 g) |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B3C840D2
Brand: InLine
Reference: 7755A900
Brand: InLine
Reference: B28C0D61
Brand: InLine
Reference: 66E5DFF9
Brand: InLine
Reference: 58E269D2
Brand: Belkin
Reference: CC9450D3
Brand: InLine
Reference: 7C828153
Brand: DeLOCK
Reference: EABB15AA
Brand: InLine
Reference: 9306021C
Brand: Brother
Reference: 96292A11
Brand: DeLOCK
Reference: 0569A585
Brand: InLine
Reference: 8949A862
Brand: Jabra
Reference: 8AEE2B8D
Brand: InLine
Reference: F508D89F
Brand: Digitus
Reference: 06E8E51F
Brand: InLine
Reference: 950B0D39
Brand: InLine
CLUB3D CAC-3031, 78.7" (2 m), USB C, USB C, USB 2.0, Pink
check_circle
check_circle