- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 55459C, Brown, Monochromatic, Faux leather, Non-slip base
| Product color | Brown |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Gaming mouse pad | No |
| Wrist rest | No |
| Material | Faux leather |
| Non-slip base | Yes |
| Anti-wrap edges | Yes |
| Width | 10" (255 mm) |
| Depth | 0.0646" (1.64 mm) |
| Thickness | 0.118" (3 mm) |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 10 x 0.0646 x 8.66" (255 x 1.64 x 220 mm) |
| Height | 8.66" (220 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 11.4" (290 mm) |
| Package depth | 11.4" (290 mm) |
| Package height | 9.45" (240 mm) |
| Package weight | 0.00353 oz (0.1 g) |
| Package type | Hanging box |
| Package volume | 3000 cm³ |
| Recycled package material | No |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BDE4E766
Brand: HP
Reference: BEB01F20
Brand: InLine
Reference: E3594962
Brand: InLine
Reference: D265D5AD
Brand: InLine
Reference: 1FD40D4C
Brand: InLine
Reference: E12C84CA
Brand: InLine
Reference: 7DE8D448
Brand: InLine
Reference: 8BD12E9C
Brand: InLine
Reference: 0BC77A9E5F
Brand: Wacom
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5A4C0622
Brand: InLine
Reference: 7EA5E89D
Brand: HP
Reference: 5A6A43A8
Brand: InLine
Reference: 8EE80176
Brand: InLine
Reference: 7213DB4B
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 55459C, Brown, Monochromatic, Faux leather, Non-slip base
check_circle
check_circle