Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DeLOCK HDMI Switch 2 a 1 bidirezionale da 8K, HDMI, Plastica, Nero, 144 Hz, 3840 x 2160, 7680 x 4320, 7680 x 4320 Pixel
| Tipo porta video | HDMI |
| Quantità porte HDMI | 3 |
| Ingressi HDMI | 2 |
| Numero di uscite HDMI | 1 |
| Materiali | Plastica |
| Colore del prodotto | Nero |
| High Dynamic Range (HDR) supportato | Sì |
| Plug & Play | Sì |
| Tempo massimo di refresh | 144 Hz |
| Risoluzioni grafiche supportate | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Indicatori LED | Sì |
| Risoluzione massima | 7680 x 4320 Pixel |
| Lunghezza cavo | 0,5 m |
| Tipologia HD | 8K Ultra HD |
| Larghezza | 55 mm |
| Profondità | 55 mm |
| Altezza | 15 mm |
| Tipo di imballo | Retail Box |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Manuale dell'utente | Sì |
| Certificati di conformità | CE |
| Paese di origine | Cina |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E18B8EFC
Brand: D-Link
Reference: EF6DDBD6
Brand: InLine
Reference: 2BD38999
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1C7AE350
Brand: Aruba
Reference: DD703047AC
Brand: Insys Microelectronics
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1F543AC3
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 83D4B5EE
Brand: StarTech.com
Reference: BC7C2CD8
Brand: D-Link
Reference: DA801661
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E1842C4B
Brand: TP-Link
Reference: 8A55165D
Brand: TP-Link
Reference: 6AF55859
Brand: HPE
Reference: 27375F18
Brand: Netgear
Reference: 3746FF36
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7862AB89
Brand: Lancom Systems
Reference: 9D9EA6B753
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
DeLOCK HDMI Switch 2 a 1 bidirezionale da 8K, HDMI, Plastica, Nero, 144 Hz, 3840 x 2160, 7680 x 4320, 7680 x 4320 Pixel
check_circle
check_circle