- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
NETGEAR GS524-300EUS, Non gestito, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex
| Tipo interruttore | Non gestito |
| Quantità di porte RJ-45 | 24 |
| Tipo di porte RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Standard di rete | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Full duplex | Sì |
| Dimensioni tavola MAC | 8000 voci |
| Capacità di commutazione | 48 Gbit/s |
| Latenza (10-100 Mbps) | 35 µs |
| Latenza (1 Gbps) | 15 µs |
| Protocollo di commutazione | Ethernet |
| Colore del prodotto | Grigio |
| Tempo medio tra guasti (MTBF) | 1016877 h |
| Alimentazione | AC |
| Tensione di ingresso AC | 100 - 240 V |
| Frequenza di ingresso AC | 50/60 Hz |
| Consumo energetico (max) | 12 W |
| Supporto Power over Ethernet (PoE) | No |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 0 - 50 °C |
| Intervallo di temperatura | -20 - 70 °C |
| Range di umidità di funzionamento | 0 - 90% |
| Umidità | 0 - 95% |
| Larghezza | 328 mm |
| Profondità | 169 mm |
| Altezza | 43 mm |
| Peso | 1,47 kg |
| Certificati di conformità | CE, Federal Communications Commission (FCC), ISED, UKCA, VCCI |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 211FB961
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4D5FC915
Brand: Intellinet
Reference: 54305D51
Brand: AXIS
Reference: CDF6D28E
Brand: TP-Link
Reference: 41604E8A
Brand: Intel
Reference: E6170E85
Brand: StarTech.com
Reference: CD441235D9
Brand: ZyXEL
Reference: 090292E6
Brand: TP-Link
Reference: 87A9AED9
Brand: StarTech.com
Reference: 5267614E
Brand: StarTech.com
Reference: 06550023
Brand: Lancom
Reference: DA7A82DB
Brand: StarTech.com
Reference: 480571B7
Brand: StarTech.com
Reference: 6338354F
Brand: TP-Link
Reference: 2A6F4E9E
Brand: Aruba
Reference: F40975AC
Brand: Aruba
NETGEAR GS524-300EUS, Non gestito, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex
check_circle
check_circle