- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Equip 769402, HDMI, HDMI, Nero
| Connettore 1 | HDMI |
| Connettore 2 | HDMI |
| Genere del connettore 1 | Femmina |
| Genere del connettore 2 | Femmina |
| Placcatura contatti | Oro |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiale della scocca | Acrilonitrile butadiene stirene (ABS) |
| Certificazione | CE |
| Larghezza | 29,4 mm |
| Profondità | 14,6 mm |
| Altezza | 19,6 mm |
| Peso | 7 g |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Larghezza imballo | 240 mm |
| Profondità imballo | 180 mm |
| Altezza imballo | 21 mm |
| Peso dell'imballo | 8 g |
| Tipo di imballo | Borsa con cerniera |
| Paese di origine | Cina |
| Quantità per cartone principale | 500 pz |
| Larghezza scatola principale | 515 mm |
| Lunghezza del cartone principale | 285 mm |
| Altezza scatola principale | 430 mm |
| Peso del cartone principale | 10,5 kg |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 773153F8
Brand: InLine
Reference: 8E7CFE69
Brand: Lancom Systems
Reference: 6C4AE078
Brand: TP-Link
Reference: 34109471
Brand: LevelOne
Reference: 9E98578E00
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AA871864B0
Brand: Equip
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 516028FE
Brand: TP-Link
Reference: 118D2582
Brand: Intel
Reference: 7F977D3A
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 95F98EEA
Brand: LevelOne
Reference: DFEBCD3D
Brand: Aruba
Reference: F9C6105A
Brand: StarTech.com
Reference: 0F1C90EFE0
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 70175D84BA
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EA4DA34D
Brand: Netgear
Equip 769402, HDMI, HDMI, Nero
check_circle
check_circle