Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DeLOCK Adattatore per guida DIN con modulo Keystone RJ45 femmina per RJ45 femmina Cat.6A, Piatto, Grigio, RJ-45, RJ-45, Femmina, Femmina
| Tipo di costruzione | Piatto |
| Colore del prodotto | Grigio |
| Connettore 1 | RJ-45 |
| Connettore 2 | RJ-45 |
| Genere del connettore 1 | Femmina |
| Genere del connettore 2 | Femmina |
| Tipi di cavi supportati | Cat6a |
| Intervallo temperatura di funzionamento | -10 - 60 °C |
| Larghezza | 60,5 mm |
| Profondità | 56,3 mm |
| Altezza | 21,6 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BCBDA84781
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6338354F
Brand: TP-Link
Reference: CF5080BD
Brand: UbiQuiti
Reference: D38CBE8B3C
Brand: UGREEN
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F7D99306
Brand: UbiQuiti
Reference: 7307467B
Brand: UbiQuiti
Reference: C9910263
Brand: Juniper
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A3203EAF
Brand: StarTech.com
Reference: 0AECB2CC
Brand: Lancom
Reference: D1388A13
Brand: UbiQuiti
Reference: 475BFC47
Brand: StarTech.com
Reference: 977C5178
Brand: D-Link
Reference: 1020099B
Brand: LevelOne
Reference: 9B885328
Brand: StarTech.com
Reference: 3F783F74
Brand: Netgear
Reference: 820BA0F3BE
Brand: Good Connections
DeLOCK Adattatore per guida DIN con modulo Keystone RJ45 femmina per RJ45 femmina Cat.6A, Piatto, Grigio, RJ-45, RJ-45, Femmina, Femmina
check_circle
check_circle