- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
NETGEAR Nighthawk RS600, Wi-Fi 7 (802.11be), Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz), Collegamento ethernet LAN, Nero, Router portatile
| WAN Ethernet | No |
| WAN DSL | No |
| Slot per scheda SIM | No |
| Modem USB compatibile con 3G/4G | No |
| Banda Wi-Fi | Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Intervallo di trasferimento dei dati WLAN (max) | 18 Mbit/s |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Collegamento ethernet LAN | Sì |
| Tipo di interfaccia LAN Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Velocità trasferimento Ethernet LAN | 1000,2500 Mbit/s |
| Quantità porte Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Porta USB | Sì |
| Quantità di porte USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) di tipo A | 1 |
| Slot per la scheda di memoria | Sì |
| Tecnologia MU-MIMO | Sì |
| Algoritmi di sicurezza supportati | WPA2, WPA3, WPA |
| Tipo di prodotto | Router portatile |
| Colore del prodotto | Nero |
| Design dell'antenna | Interno |
| Qualità dell'antenna | 8 |
| Processore integrato | Sì |
| Frequenza del processore | 2000 MHz |
| Numero di core del processore | 2 |
| RAM installata | 2000 MB |
| Memoria flash | 512 MB |
| Larghezza | 150 mm |
| Profondità | 101,6 mm |
| Altezza | 249 mm |
| Peso | 1,24 kg |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2B240B23
Brand: TP-Link
Reference: B9D20A87
Brand: TP-Link
Reference: F0F3530E
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4CF3346C
Brand: Intellinet
Reference: 47958364
Brand: UbiQuiti
Reference: 98CD79FD
Brand: DeLOCK
Reference: EB126029
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7C91DA1A
Brand: HPE
Reference: 0769104B
Brand: LevelOne
Reference: A8CBA847D4
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B51EAA6102
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 24EC4482D7
Brand: Aruba
Reference: 5420B1A4
Brand: Netgear
Reference: 77678C08
Brand: TP-Link
Reference: 690E30E9
Brand: HPE
Reference: 195D5F4B
Brand: TP-Link
NETGEAR Nighthawk RS600, Wi-Fi 7 (802.11be), Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz), Collegamento ethernet LAN, Nero, Router portatile
check_circle
check_circle