Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
NETGEAR Nighthawk RS200, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Collegamento ethernet LAN, Nero, Router portatile
| WAN Ethernet | No |
| WAN DSL | No |
| Slot per scheda SIM | No |
| Modem USB compatibile con 3G/4G | No |
| Banda Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Intervallo di trasferimento dei dati WLAN (max) | 6500 Mbit/s |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Collegamento ethernet LAN | Sì |
| Tipo di interfaccia LAN Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Velocità trasferimento Ethernet LAN | 1000,2500 Mbit/s |
| Quantità porte Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Porta USB | Sì |
| Quantità di porte USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) di tipo A | 1 |
| Slot per la scheda di memoria | Sì |
| Tecnologia MU-MIMO | Sì |
| Algoritmi di sicurezza supportati | WPA2, WPA3, WPA |
| Tipo di prodotto | Router portatile |
| Colore del prodotto | Nero |
| Design dell'antenna | Interno |
| Processore integrato | Sì |
| Frequenza del processore | 2000 MHz |
| Numero di core del processore | 2 |
| RAM installata | 2000 MB |
| Memoria flash | 512 MB |
| Larghezza | 150 mm |
| Profondità | 101,6 mm |
| Altezza | 249 mm |
| Peso | 679 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3459B311
Brand: LevelOne
Reference: AE4050DDEA
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3624A7F552
Brand: Equip
Reference: C14D085250
Brand: Alcasa
Reference: 4C5CD22F
Brand: InLine
Reference: 306E4CB0
Brand: UbiQuiti
Reference: 6B11F36E
Brand: LevelOne
Reference: 25DC2A5A
Brand: Lancom Systems
Reference: 2B4EF8DA
Brand: LevelOne
Reference: 2785609D94
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 53F01BF376
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0F6E895B
Brand: Netgear
Reference: B20A6D4D
Brand: Intel
Reference: E2E5A1ABB9
Brand: ZyXEL
Reference: B4351453
Brand: UbiQuiti
Reference: FA57553D
Brand: StarTech.com
NETGEAR Nighthawk RS200, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Collegamento ethernet LAN, Nero, Router portatile
check_circle
check_circle