Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
NETGEAR Nighthawk AX1800, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Nero, Router portatile
| WAN Ethernet | No |
| WAN DSL | No |
| Slot per scheda SIM | No |
| Modem USB compatibile con 3G/4G | No |
| Banda Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Intervallo di trasferimento dei dati WLAN (max) | 1200 Mbit/s |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Collegamento ethernet LAN | No |
| Tipo di interfaccia LAN Ethernet | Non disponibile |
| Quantità porte Ethernet LAN (RJ-45) | 0 |
| Porta USB | Sì |
| Quantità di porte USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) di tipo A | 1 |
| Tecnologia MU-MIMO | Sì |
| Algoritmi di sicurezza supportati | WPA3 |
| Tipo di prodotto | Router portatile |
| Colore del prodotto | Nero |
| Design dell'antenna | Interno |
| Tipologia alimentazione | USB |
| Sistema operativo Windows supportato | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64, Sì |
| Larghezza | 14,4 mm |
| Profondità | 31,4 mm |
| Altezza | 93 mm |
| Peso | 28 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 990CEE9F
Brand: UbiQuiti
Reference: 569416B9
Brand: HPE
Reference: 3D0C3433
Brand: TP-Link
Reference: 87341ADA
Brand: InLine
Reference: 2E928685
Brand: LevelOne
Reference: A2DACCAA
Brand: TP-Link
Reference: 6D56BAAE
Brand: Intellinet
Reference: 05381B8B
Brand: TP-Link
Reference: EA04897F
Brand: HPE
Reference: FF365FDE14
Brand: Ubiquiti Networks
Reference: 1DBC2C23
Brand: StarTech.com
Reference: B09F696A0C
Brand: Asus
Reference: FEF580A5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5B610EB7
Brand: Netgear
Reference: CC20E0D65B
Brand: Asus
NETGEAR Nighthawk AX1800, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Nero, Router portatile
check_circle
check_circle