Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Scheda NIC a due porte Intel X550 10GBASE-T, Interno, Cablato, Ethernet, 10000 Mbit/s, Verde, Argento
| Tecnologia di connessione | Cablato |
| Interfaccia | Ethernet |
| Velocità massima di trasferimento dati | 10000 Mbit/s |
| Tipo di interfaccia Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Velocità trasferimento Ethernet LAN | 10000 Mbit/s |
| Tecnologia di cablaggio | 10/100/1000BaseT(X) |
| Interno | Sì |
| Componente per | PC |
| Colore del prodotto | Verde, Argento |
| Prodotti compatibili | Z2 G4 |
| Segmento HP | Business |
| Larghezza | 129,5 mm |
| Profondità | 15,2 mm |
| Altezza | 68,5 mm |
| Peso | 137,5 g |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 85176990 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B0ED052A
Brand: StarTech.com
Reference: DFA39EBF
Brand: StarTech.com
Reference: E29AE4B7
Brand: D-Link
Reference: FC3CA88E
Brand: UbiQuiti
Reference: 13FA1900
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 129F5E90
Brand: Netgear
Reference: 8121849F
Brand: HPE
Reference: D3ECD76D
Brand: TP-Link
Reference: 5853EDB9
Brand: TP-Link
Reference: 9AA29CAA
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 20CF7549
Brand: LevelOne
Reference: 71E1A43F
Brand: Juniper
Reference: 3C7A89F9
Brand: StarTech.com
Reference: 3F005B6C
Brand: TP-Link
Reference: 0DC5A366
Brand: Aruba
HP Scheda NIC a due porte Intel X550 10GBASE-T, Interno, Cablato, Ethernet, 10000 Mbit/s, Verde, Argento
check_circle
check_circle