- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
TP-Link TL-MC1400 V3, 100-240V, 50 - 60 Hz, 9.5 V, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90%
| Capacità di rack | 2U |
| Dimensioni (LxPxA) | 482 x 358 x 86 mm |
| Dimensione | 48,3 cm (19") |
| Quantità porte | 14 |
| Numero di ventole | 2 ventola(e) |
| Alimentazione | 100-240V |
| Frequenza di ingresso AC | 50 - 60 Hz |
| Adattatore di voltaggio output AC | 9.5 V |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 0 - 40 °C |
| Intervallo di temperatura | -40 - 70 °C |
| Range di umidità di funzionamento | 10 - 90% |
| Umidità | 5 - 90% |
| Larghezza | 482 mm |
| Profondità | 358 mm |
| Altezza | 86 mm |
| Peso | 8 kg |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4C4F1AD0
Brand: UbiQuiti
Reference: 420E6166
Brand: LevelOne
Reference: D8792C86
Brand: Lancom
Reference: 0F539E75
Brand: Lancom Systems
Reference: A983F6C85C
Brand: ZyXEL
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6E0C4417
Brand: HPE
Reference: CF2BCBA4
Brand: Aruba
Reference: F7D39CC8
Brand: InLine
Reference: B4D02AD7
Brand: Lancom
Reference: DFA5011CB3
Brand: Python
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0D2DD293
Brand: UbiQuiti
Reference: 3769B67D
Brand: StarTech.com
Reference: 89C580D8
Brand: LevelOne
Reference: F69E163C
Brand: D-Link
Reference: D435A674
Brand: DeLOCK
Reference: 5B22BE57
Brand: D-Link
TP-Link TL-MC1400 V3, 100-240V, 50 - 60 Hz, 9.5 V, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90%
check_circle
check_circle