- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 51127B, PCI Express, Taiwan, Realtek RTL8111F, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%
| Host interface | PCI Express |
| Internal | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Chipset | Realtek RTL8111F |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Compliance certificates | CE, TÜV mark |
| Width | 3.94" (100 mm) |
| Depth | 2.72" (69 mm) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Manual | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Networking standards | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Interface | Ethernet |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1E8ADD79
Brand: LevelOne
Reference: FD4D97BA
Brand: TP-Link
Reference: E1E09F70
Brand: LevelOne
Reference: A56DF78E
Brand: Intel
Reference: ACC028D2D6
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 11DB6390
Brand: LevelOne
Reference: E022EF59D0
Brand: Ubiquiti Networks
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FC4A51F6
Brand: InLine
Reference: A7948D330C
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6F8AA282
Brand: Intel
Reference: 129F5E90
Brand: Netgear
Reference: 09EF9848
Brand: TP-Link
Reference: FE94BFE282
Brand: ZyXEL
Reference: 5C425074
Brand: Lancom Systems
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 348D5BB4
Brand: UbiQuiti
Reference: ECDCE250
Brand: AXIS
InLine 51127B, PCI Express, Taiwan, Realtek RTL8111F, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%
check_circle
check_circle