- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76623C, PCIe, Moschip MCS9904CV-AA, 0.0728" (1.85 mm), 3.92 oz (111 g), 5.67" (144 mm), 6.97" (177 mm)
| Host interface | PCIe |
| Serial ports quantity | 4 |
| Chipset | Moschip MCS9904CV-AA |
| Depth | 0.0728" (1.85 mm) |
| Weight | 3.92 oz (111 g) |
| Package width | 5.67" (144 mm) |
| Package depth | 6.97" (177 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 3.92 oz (111 g) |
| Package volume | 1000 cm³ |
| Data transfer rate | 2500 Mbit/s |
| Connectivity technology | Wired |
| Mac compatibility | Yes |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 2000/XP 32/64-bit/erver 2003 32/64-bit/Vista 32/64-bit/Server 2008 32/64-bit/Windows 7 32/64-bit, Linux, Mac OS/X 10.5, DOS 6.22 |
| I/O ports | 4x DB-9 M |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1988FF83
Brand: UbiQuiti
Reference: 118D2582
Brand: Intel
Reference: E589EF72
Brand: Netgear
Reference: F012B0DA
Brand: Netgear
Reference: E911722251
Brand: Alcasa
Reference: 48A4F04D39
Brand: ZyXEL
Reference: AA3F12AF
Brand: LevelOne
Reference: A168D71B
Brand: D-Link
Reference: 9B5D59D1
Brand: StarTech.com
Reference: 54512A65
Brand: Intellinet
Reference: 3485CCEF14
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 89DA41DB
Brand: StarTech.com
Reference: 9A4919F4
Brand: StarTech.com
Reference: FD4D97BA
Brand: TP-Link
Reference: 2F4EE4117F
Brand: Alcasa
Reference: 24EC4482D7
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 76623C, PCIe, Moschip MCS9904CV-AA, 0.0728" (1.85 mm), 3.92 oz (111 g), 5.67" (144 mm), 6.97" (177 mm)
check_circle
check_circle