- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 30029, BNC female, BNC, Silver
| Connector 1 | BNC female |
| Connector 2 | BNC |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Female |
| Product color | Silver |
| Housing material | Metal |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Depth | 1.3" (33 mm) |
| Height | 0.394" (10 mm) |
| Weight | 0.141 oz (4 g) |
| Package width | 1.57" (40 mm) |
| Package depth | 0.591" (15 mm) |
| Package height | 0.472" (12 mm) |
| Package weight | 0.212 oz (6 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.394 x 1.3 x 0.394" (10 x 33 x 10 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5E3842AD
Brand: TP-Link
Reference: 277FEAF1
Brand: LevelOne
Reference: 6F529307
Brand: Aruba
Reference: 9F0276B0
Brand: InLine
Reference: 7DAB0BE8
Brand: HP Poly
Reference: 4DD9B2D4
Brand: LevelOne
Reference: 465632BC
Brand: APC
Reference: 3C5A9DAB
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 41765CD6
Brand: StarTech.com
Reference: 89C580D8
Brand: LevelOne
Reference: F41473BC
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 50C61CA2
Brand: LevelOne
Reference: 0611A3DF
Brand: LevelOne
Reference: 171285F5
Brand: TP-Link
Reference: 6AF55859
Brand: HPE
Reference: 114B8D8B
Brand: TP-Link
InLine 30029, BNC female, BNC, Silver
check_circle
check_circle