- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76618D, PCIe, Serial, MosChip MCS9901, 0.0508" (1.29 mm), 2.08 oz (59 g), 5.71" (145 mm)
| Host interface | PCIe |
| Output interface | Serial |
| Serial ports quantity | 1 |
| Internal | Yes |
| Chipset | MosChip MCS9901 |
| Depth | 0.0508" (1.29 mm) |
| Weight | 2.08 oz (59 g) |
| Package width | 5.71" (145 mm) |
| Package depth | 7.01" (178 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 2.08 oz (59 g) |
| Package volume | 1000 cm³ |
| Data transfer rate | 2500 Mbit/s |
| Data transfer rate | 2.5 Gbit/s |
| Mac compatibility | Yes |
| Compatible operating systems | Windows 2000, XP 32/64 Bit, Server 2003, Vista 32/64 Bit, Linux, Mac OS, DOS |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: AA4D2C2A
Brand: TP-Link
Reference: 9DCC2582
Brand: StarTech.com
Reference: 672046F1
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CB93916F
Brand: Netgear
Reference: AD714A34
Brand: UbiQuiti
Reference: 4F0B7C6C
Brand: Lancom Systems
Reference: 13C2E050
Brand: TP-Link
Reference: 3B07DEB4
Brand: HPE
Reference: C9208DB7
Brand: LevelOne
Reference: 81A01893
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9BC11F46
Brand: StarTech.com
Reference: 402528D8
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0CB41ED4
Brand: Intel
Reference: 0172DED23B
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7D8CFD49
Brand: Intel
Reference: 871E25ED
Brand: Intel
InLine 76618D, PCIe, Serial, MosChip MCS9901, 0.0508" (1.29 mm), 2.08 oz (59 g), 5.71" (145 mm)
check_circle
check_circle