- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76842A, 3.15" (80 mm), 1.61" (41 mm), 3.15" (80 mm), Taiwan
| Socket type | 2 x RJ-45 |
| Product color | White |
| Sockets quantity | 1 |
| Dimensions (WxDxH) | 3.15 x 3.15 x 1.61" (80 x 80 x 41 mm) |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Compliance certificates | TÜV mark |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 1.61" (41 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Country of origin | Taiwan |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C74E58C5
Brand: TP-Link
Reference: EBD46A42
Brand: Lancom Systems
Reference: 18380357EB
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 69E02761
Brand: StarTech.com
Reference: EBDE50B6
Brand: HPE
Reference: B809188C
Brand: UbiQuiti
Reference: B21CE5AB
Brand: InLine
Reference: 6D5401DA
Brand: LevelOne
Reference: 987F5594
Brand: HPE
Reference: 8B0D596B
Brand: LevelOne
Reference: 07C56EFF
Brand: InLine
Reference: AC888818
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F620DF39
Brand: D-Link
Reference: F73862D1
Brand: D-Link
Reference: B8289F54
Brand: UbiQuiti
Reference: 3C5C02FC
Brand: StarTech.com
InLine 76842A, 3.15" (80 mm), 1.61" (41 mm), 3.15" (80 mm), Taiwan
check_circle
check_circle