- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 4043718209408, RJ-45, Cat6a, Wall mounting, Gray, 20.3 oz (575 g), 5.31" (135 mm)
| Ports quantity | 8 |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Cable types supported | Cat6a |
| Mounting | Wall mounting |
| Product color | Gray |
| Weight | 20.3 oz (575 g) |
| Package width | 5.31" (135 mm) |
| Package depth | 8.66" (220 mm) |
| Package height | 2.24" (57 mm) |
| Package weight | 23.1 oz (656 g) |
| Package volume | 1700 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5F7AE652
Brand: TP-Link
Reference: CDE2AF62
Brand: Juniper
Reference: 0DC5A366
Brand: Aruba
Reference: 58E910EC
Brand: D-Link
Reference: E330A157
Brand: Intellinet
Reference: 40B928DB
Brand: AXIS
Reference: 56FF2AB7
Brand: StarTech.com
Reference: ADECE6EB0F
Brand: Synology
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 011A924BE5
Brand: Equip
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B08C9C4F
Brand: Intellinet
Reference: C80F5F73
Brand: StarTech.com
Reference: BCA95754
Brand: D-Link
Reference: F1F881DE
Brand: Lancom Systems
Reference: C07B3442
Brand: StarTech.com
Reference: D10446E7
Brand: D-Link
Reference: 5496E779
Brand: Intellinet
InLine 4043718209408, RJ-45, Cat6a, Wall mounting, Gray, 20.3 oz (575 g), 5.31" (135 mm)
check_circle
check_circle