- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 4043718209439, RJ-45, Cat6a, Wall mounting, Black, 26.4 oz (748 g), 5.39" (137 mm)
| Ports quantity | 12 |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Cable types supported | Cat6a |
| Mounting | Wall mounting |
| Product color | Black |
| Weight | 26.4 oz (748 g) |
| Package width | 5.39" (137 mm) |
| Package depth | 10.8" (275 mm) |
| Package height | 2.36" (60 mm) |
| Package weight | 29.7 oz (841 g) |
| Package volume | 2300 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1CDC42C0
Brand: TP-Link
Reference: 1F411C31
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4B84AE83
Brand: InLine
Reference: 6CF43A34
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BEBC3A22
Brand: StarTech.com
Reference: 5E3CECE7
Brand: TP-Link
Reference: C3EEA45A
Brand: AXIS
Reference: D1E91B8E
Brand: DeLOCK
Reference: 4EAAF34D96
Brand: Ubiquiti Networks
Reference: C4AB4046
Brand: Intellinet
Reference: 35221762
Brand: StarTech.com
Reference: 1505CE95
Brand: InLine
Reference: 148EA432
Brand: Lenovo
Reference: D840DF0341
Brand: Equip
Reference: 89E988B5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A896647B
Brand: Netgear
InLine 4043718209439, RJ-45, Cat6a, Wall mounting, Black, 26.4 oz (748 g), 5.39" (137 mm)
check_circle
check_circle