- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 59948H, Black, Plastic, 0.276 x 0.787 x 0.591" (7 x 20 x 15 mm), 2.56" (65 mm), 6.38" (162 mm), 1.06" (27 mm)
| Product color | Black |
| Material | Plastic |
| Dimensions (WxDxH) | 0.276 x 0.787 x 0.591" (7 x 20 x 15 mm) |
| Package width | 2.56" (65 mm) |
| Package depth | 6.38" (162 mm) |
| Package height | 1.06" (27 mm) |
| Package weight | 1.45 oz (41 g) |
| Package volume | 300 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F9D55E83
Brand: AXIS
Reference: 279C80C0
Brand: Lancom Systems
Reference: 9D230D19FA
Brand: ZyXEL
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EF6A5EF1
Brand: InLine
Reference: 45CD3A9C
Brand: Lancom Systems
Reference: 43399CFF
Brand: InLine
Reference: 83678E6E
Brand: StarTech.com
Reference: BF105D57
Brand: Lancom Systems
Reference: A9198A79
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 65CAB9DB7D
Brand: Lancom Systems
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CD659DB3
Brand: D-Link
Reference: 71C13269
Brand: LevelOne
Reference: FFDBD70C
Brand: UbiQuiti
Reference: AE316FB0
Brand: Intel
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 342F090F
Brand: InLine
Reference: 0A88B128
Brand: StarTech.com
InLine 59948H, Black, Plastic, 0.276 x 0.787 x 0.591" (7 x 20 x 15 mm), 2.56" (65 mm), 6.38" (162 mm), 1.06" (27 mm)
check_circle
check_circle