- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69990, RJ45 female, RJ-45, Silver
| Connector 1 | RJ45 female |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Female |
| Adapter type | F/F |
| Product color | Silver |
| Housing material | Metal |
| Weight | 0.494 oz (14 g) |
| Package width | 2.36" (60 mm) |
| Package depth | 2.36" (60 mm) |
| Package height | 0.709" (18 mm) |
| Package weight | 0.529 oz (15 g) |
| Cable type | Cat5e |
| Package volume | 100 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 94CBE181
Brand: StarTech.com
Reference: 07A94646
Brand: LevelOne
Reference: 3D9F61D86D
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9161D87E
Brand: Netgear
Reference: 5A36CEC1
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5036A713
Brand: Netgear
Reference: 582A85B9
Brand: Intellinet
Reference: 4FCEA220
Brand: TP-Link
Reference: 008B6571
Brand: Lancom
Reference: 50291EBF
Brand: UbiQuiti
Reference: 89D299F6
Brand: StarTech.com
Reference: 33A0F430
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2E5E8A13
Brand: InLine
Reference: A5404336
Brand: LevelOne
Reference: 74A6A922
Brand: TP-Link
Reference: B42F9A68
Brand: InLine
InLine 69990, RJ45 female, RJ-45, Silver
check_circle
check_circle