- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 35393, MicroSD (TransFlash), SD, Black, 4K Ultra HD, Microsoft Surface Pro 4/5/6, 1.26" (32 mm), 4.33" (110 mm)
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Product color | Black |
| HD type | 4K Ultra HD |
| LED indicators | Yes |
| Compatible products | Microsoft Surface Pro 4/5/6 |
| Width | 1.26" (32 mm) |
| Depth | 4.33" (110 mm) |
| Height | 0.512" (13 mm) |
| Weight | 1.48 oz (42 g) |
| Package width | 2.56" (65 mm) |
| Package depth | 4.8" (122 mm) |
| Package height | 1.02" (26 mm) |
| Package weight | 2.19 oz (62 g) |
| Package type | Hanging box |
| AC adapter included | No |
| Dimensions (WxDxH) | 1.26 x 4.33 x 0.512" (32 x 110 x 13 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 01DDFC10
Brand: Juniper
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A16C8C60
Brand: Netgear
Reference: 37C04569
Brand: LevelOne
Reference: 90708A1D
Brand: TP-Link
Reference: F795C0D2
Brand: StarTech.com
Reference: 16661C85
Brand: StarTech.com
Reference: 5ED7CFF4
Brand: LevelOne
Reference: 5E3CECE7
Brand: TP-Link
Reference: 5145283E
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 72BEDB40
Brand: LevelOne
Reference: 8121849F
Brand: HPE
Reference: 6B1F7381
Brand: Lancom Systems
Reference: ECDCE250
Brand: AXIS
Reference: 9A2F6253
Brand: LevelOne
Reference: 28FF4828
Brand: StarTech.com
Reference: C967FB85
Brand: StarTech.com
InLine 35393, MicroSD (TransFlash), SD, Black, 4K Ultra HD, Microsoft Surface Pro 4/5/6, 1.26" (32 mm), 4.33" (110 mm)
check_circle
check_circle