- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76264S, DIN-rail, Black, SPCC, RJ-45, 3.46 x 4.45 x 1.77" (88 x 113 x 45 mm), 3.46" (88 mm)
| Ports quantity | 4 |
| Mounting | DIN-rail |
| Product color | Black |
| Material | SPCC |
| Cable connection | RJ-45 |
| Dimensions (WxDxH) | 3.46 x 4.45 x 1.77" (88 x 113 x 45 mm) |
| Width | 3.46" (88 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 4.45" (113 mm) |
| Weight | 12 oz (341 g) |
| Package width | 3.74" (95 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 13.7 oz (387 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 28F7EBA514
Brand: Python
Reference: 7E62375C
Brand: D-Link
Reference: B793001B
Brand: InLine
Reference: 693270E8
Brand: LevelOne
Reference: E5E71DD1
Brand: UbiQuiti
Reference: 6CF43A34
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 468228F4
Brand: Juniper
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 41604E8A
Brand: Intel
Reference: F3F1E733
Brand: UbiQuiti
Reference: 817501D2
Brand: HPE
Reference: 0FCA7DCA
Brand: TP-Link
Reference: 4DCAC9D5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7252DBBF
Brand: InLine
Reference: BEAC1463
Brand: StarTech.com
Reference: AFCBF890
Brand: InLine
Reference: 9A2D7FC0
Brand: StarTech.com
InLine 76264S, DIN-rail, Black, SPCC, RJ-45, 3.46 x 4.45 x 1.77" (88 x 113 x 45 mm), 3.46" (88 mm)
check_circle
check_circle