- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76264, DIN-rail, Gray, SPCC, RJ-45, 3.46 x 4.45 x 1.77" (88 x 113 x 45 mm), 3.46" (88 mm)
| Ports quantity | 4 |
| Mounting | DIN-rail |
| Product color | Gray |
| Material | SPCC |
| Cable connection | RJ-45 |
| Dimensions (WxDxH) | 3.46 x 4.45 x 1.77" (88 x 113 x 45 mm) |
| Width | 3.46" (88 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 4.45" (113 mm) |
| Weight | 12.1 oz (344 g) |
| Package width | 3.74" (95 mm) |
| Package depth | 4.92" (125 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 13.8 oz (390 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A5AD8380D7
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DFA66B2A
Brand: LevelOne
Reference: 02F65311
Brand: AXIS
Reference: D1388A13
Brand: UbiQuiti
Reference: 856DD2D2FD
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4F02A08C
Brand: Netgear
Reference: 277FEAF1
Brand: LevelOne
Reference: A4F4439F99
Brand: Digitus
Reference: 919E3074
Brand: Intel
Reference: B08C9C4F
Brand: Intellinet
Reference: B7D58E7B
Brand: TP-Link
Reference: 830214F7AA
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DDB5CAD0
Brand: Lancom Systems
Reference: D6A8E3CA
Brand: QNAP
Reference: 40CF4FE1
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C9032BFE
Brand: LevelOne
InLine 76264, DIN-rail, Gray, SPCC, RJ-45, 3.46 x 4.45 x 1.77" (88 x 113 x 45 mm), 3.46" (88 mm)
check_circle
check_circle