- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76268, DIN-rail, Gray, SPCC, RJ-45, 4.45 x 6.3 x 1.77" (113 x 160 x 45 mm), 4.45" (113 mm)
| Ports quantity | 8 |
| Mounting | DIN-rail |
| Product color | Gray |
| Material | SPCC |
| Cable connection | RJ-45 |
| Dimensions (WxDxH) | 4.45 x 6.3 x 1.77" (113 x 160 x 45 mm) |
| Width | 4.45" (113 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 6.3" (160 mm) |
| Weight | 19.6 oz (556 g) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 2.09" (53 mm) |
| Package weight | 21.6 oz (613 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1FC3EE2C
Brand: DeLOCK
Reference: 84BC0D69
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6B5B53F2
Brand: TP-Link
Reference: D5D18902
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 491EB9BD
Brand: StarTech.com
Reference: 367DF8D5
Brand: TP-Link
Reference: CA48BF8C
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5990AFF8
Brand: UbiQuiti
Reference: A12A43C2
Brand: HPE
Reference: 1BDA5F0A
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FB1DD891
Brand: Fujitsu
Reference: 6B2FDE39
Brand: TP-Link
Reference: F041E331
Brand: StarTech.com
Reference: 2F4EE4117F
Brand: Alcasa
Reference: F7281CF6
Brand: StarTech.com
Reference: 48172C87
Brand: TP-Link
InLine 76268, DIN-rail, Gray, SPCC, RJ-45, 4.45 x 6.3 x 1.77" (113 x 160 x 45 mm), 4.45" (113 mm)
check_circle
check_circle