- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 79999P, PoE tester, Black, 1.06" (27 mm), 1.97" (50 mm), 1.06" (27 mm), 0.494 oz (14 g)
| Product type | PoE tester |
| Product color | Black |
| Width | 1.06" (27 mm) |
| Depth | 1.97" (50 mm) |
| Height | 1.06" (27 mm) |
| Weight | 0.494 oz (14 g) |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Dimensions (WxDxH) | 1.06 x 1.97 x 1.06" (27 x 50 x 27 mm) |
| Country of origin | China |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C1BA30D26F
Brand: ZyXEL
Reference: ABFCAD4F
Brand: HPE
Reference: 46456920
Brand: TP-Link
Reference: 129F5E90
Brand: Netgear
Reference: 09301201
Brand: D-Link
Reference: 1C2DCF39
Brand: UbiQuiti
Reference: DE712A8F8E
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D3C5BE98DD
Brand: TP-Link
Reference: 50291EBF
Brand: UbiQuiti
Reference: 8A7CE2A79D
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 18885BBD
Brand: UbiQuiti
Reference: 05DF69CF6E
Brand: ZyXEL
Reference: CADC83C7
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C53C16C1
Brand: TP-Link
Reference: 9F0E5E80
Brand: Intel
Reference: 08799B2E
Brand: D-Link
InLine 79999P, PoE tester, Black, 1.06" (27 mm), 1.97" (50 mm), 1.06" (27 mm), 0.494 oz (14 g)
check_circle
check_circle