- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Eufy T8213G11, Black, Home, IP65, 6 month(s), Digital, 2560 x 1920 pixels
| Product color | Black |
| Best uses | Home |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Runtime | 6 month(s) |
| Weatherproof button(s) | Yes |
| Volume control | Digital |
| Built-in camera | Yes |
| Maximum video resolution | 2560 x 1920 pixels |
| Field of view | 160° |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frequency | 2400 MHz |
| Power source type | AC, Battery |
| Bell width | 2.09" (5.3 cm) |
| Bell depth | 1.1" (2.8 cm) |
| Bell height | 6.5" (16.5 cm) |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Manual | Yes |
| Screws included | Yes |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FB1657BE
Brand: LevelOne
Reference: D8D52B08
Brand: AXIS
Reference: 39424697
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CBB5AB18F9
Brand: eufy
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 444422E6
Brand: TP-Link
Reference: 3D1230ED
Brand: UbiQuiti
Reference: 1EFA649A
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D2494093
Brand: Poly
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 62F07EEE
Brand: Jabra
Reference: BFC8D5A0
Brand: HP
Reference: 19A37988
Brand: Logitech
Reference: 833C362AAF
Brand: Reolink
Reference: DC5F1CC5
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B30E2C03
Brand: TP-Link
Reference: 985E76AE
Brand: Poly
Eufy T8213G11, Black, Home, IP65, 6 month(s), Digital, 2560 x 1920 pixels
check_circle
check_circle